„Saku Gümnaasiumi kilvameistril“ selgitati välja parimad mälumängurid

Teisipäeval, 12. märtsil leidis 8. korda aset mälumäng „Saku Gümnaasiumi kilvameister“. Gümnaasiumimaja aulas said kokku 8.-12. klassi õpilaste võistkonnad, aga ka õpetajate ja vallavalitsuse esindajad, et oma teadmised, loogiline mõtlemine, teksti mõtestatud lugemine ja silmaring proovile panna.

19 võistkonda nuputasid vastuseid küsimustele, mis jagunesid 5 kategooriasse: kultuuririkkus, Saku, Eesti, muusika ja varia. Näiteks tuli teada Anna Hintsi dokumentaalfilmi „Savvusanna sõsarad“, tuvastada aerofotolt Sillamäe linn, mõistatada Google’i tõlke abil eesti keelde pandud Taylor Swifti laulu pealkiri, tunda degusteerimise käigus Komeedi kommile kaks iseloomulikku koostisosa jpm.

Võitjad selgitati kolmes kategoorias: 8.-9. klassid, 10.-12. klassid ning kooli lõpetanud osalejad. Konkurents oli tihe ning auhinnalised kohad teeninud võistkonnad tuli välja selgitada lisaküsimuse abiga.

Mälumängu tulemused

8.-9. klasside parimad

I koht 8.b klassi võistkond (Krisse Mai Vahar, Maya Lorena Medina, Kristofer Prikk)

II koht 8.a klassi võistkond (Mark Kukemelk, Pärtel Käärt, Sten Erik Jõgi)

III koht 9.e klassi võistkond (Oliver Sarapuu, Marek Lepist, Mirko Kukk)

10.-12. klasside parimad

I koht 11G-1 (Emma Katariina Kaare, Janell Lohk, Anette Ärm)

II koht 10G-2 (Sten Erik Selistemägi, Sander Kuimet, Alexander Mõttus)

III koht 11G-3 (Martha-Ly Lilleorg, Johanna Helene Palm, Taavi Tars)

Kooli lõpetanute arvestus

I koht SG õpetajad (Anneli Pihl, Merilin Nigumann ja Raigo Loide)

II koht vallavalitsuse esindajad (Randar Lohu, Peep Pukk ja Silver Riisalo)

Suur aitäh kõigile osalejatele!

Korraldajad Gerrit Kanarbik, Kadri Koppel, Marju-Riina Laugen, Ele Toom, Erik Varik, Anne Aidma, Kirsti Solvak, Jüri Roots ja Lana-Maria Peterson

Fotod: Kadri Koppel