Kõrvemaal toimusid Harjumaa koolide võistlused teatesuusatamises

12. märtsil toimusid Kõrvemaal Harjumaa koolidevahelised võistlused teatesuusatamises. Kahjuks ei õnnestunud koolil kõikides vanuseklassides võistkonda välja panna, aga kaasas olnud suusatajad esinesid tublilt. Boonuseks oli ilus ilm ja head suusarajad! Saku Gümnaasium võitis kaks medalit.

4.-5. klassi tüdrukud ja poisid sõitsid 4 x 1,5 km. Saku Gümnaasiumi tüdrukute võistkond koosseisus Grit Tomingas, Kariin Koik, Kristin Kaldre ja Vanessa Noormets sai I koha. Poistele ja tüdrukutele anti ühine start. Saku tüdrukud olid nii tublid, et neid suutis edestada ainult üks poiste võistkond ja hõbemedal oleks tulnud ka aasta vanemas vanuseklassis.

6.-7. klassi poisid sõitsid 4 x 3 km ja Saku Gümnaasiumi teatemeeskond sai II koha. Võistkonnas olid Kristjan Õruste, Steven Sumberg, Hugo Mark Orgusaar ja Hardy Grünberg.