Meie gümnaasiumi noored osalesid koostöö projektis Tallink Hotelsiga

Ligi 30 Saku Gümnaasiumi 10.-11. klasside noort külastas 16. märtsil sadamas asuvat Tallink Spa & Conference Hotelli ning 23. märtsil kesklinnas paiknevat Tallink City Hotelli.

Tallink Spa & Conference Hotelli peadirektorilt Tendo Lindvest tegi Saku Gümnaasiumi koolinoortele ettepaneku osaleda hotellisiseses koostööprojektis. Õpilasi kutsuti hotellitöö ja toitlustuse tutvumispäevadele, et tutvustada hotellimajanduse põnevat eriala. Näidati organisatsiooni teenuseid. Juurde räägiti põnevaid lugusid, fakte ja detaile. Fookuses oli teema: “Miks oleme valinud selle eriala?”. Ringkäigu jooksul lasti õpilastel aoovi korral panna ka ise käed külge köögis peakoka kõrval ja baaris parimate meistrite juhendamisel. Korraldati huvitavaid ülesanded ja jagati ka auhindu tublimatele.

Noored jäid väga rahule ja on ääretult tänulikud sellise võimaluse eest.

Andra Ailneen: „Ma käisin Tallink Spa & Conference hotellis, seal olid väga tore. Olid armsad töötajad ning õhkkond oli ka väga sõbralik. Hotell ja ruumid olid ilusad ja kenad. Mulle tohutult meeldis. Tutvustati erinevaid tube ja konverentsiruume, natuke ka köögi ja hommikusöögi korraldamise poolt. Kuna tutvumiskäigust jäi hea mälestus, lähen kindlasti ka proovipäevale. Soovitan väga.“

Lisette: „Mina käisin mõlemas hotellis ja oli palju erinevusi. Saime ka ise osaleda tegevustes. Näiteks saime ürituse lõpus baarmeni käe all ise kokteile teha. Mina isiklikult sain ka voodeid korda teha (linad panna) ning õppisin, kuidas tekki voltida nii nagu peab. Mõlemas hotellis saime ka süüa head ja ja muud paremat. Ühes saime väga head kooki ja teises nägime pealt, kuidas liha grilliti (kui kaua ja kuidas maitsestada) ning see maitses väga hästi.
Lõpus oli ka väike viktoriin mõlema hotelli poolt. Kõik küsimused olid koostatud info kohta, mida meile räägiti. Iga inimene, kes vastas õigesti, sai ka kinkekaardi (mõned said spaad külastada ja teised said tasuta hommikusöögi). Üleüldiselt oli vinge kogemus ja meeskond mõlemas hotellis oli väga meeldiv ning lõbus. Mina isiklikult võtan kindlasti nendega ühendust.“

Anna Kikkas