Eesti sisemeistrivõistlused kergejõustikus

20. – 21. jaanuaril toimusid Lasnamäe kergejõustikuhallis Eesti U-14 ja U-16 vanuseklassi sisemeistrivõistlused kergejõustikus. Võistlustel osales ka 14 Saku Gümnaasiumi õpilast, kes võistlesid Sparta Spordiklubi värvides. Nende juhendaja on Maile Mangusson.
Kahekordseks Eesti U-14 vanuseklassi meistriks krooniti 6a klassi õpilane Marit Tarm, kes oli esimene 1000 meetri jooksus ajaga 3.17,6 ja samuti võitis 600 meetri jooksu ajaga 1.47,77.
Tubli tulemuse saavutasid 4 x 200 meetri teatejooksus Annabel Roondi ja Kristin Kaldre 5a klassist, Vanessa Noormets 5d klassist ja Marit Tarm 6a klassist. Nemad said 5. koha.

13.-14. jaanuaril toimusid Eesti meistrivõistlused mitmevõistluses, kus noormeeste U-20 vanuseklassi seitsmevõistluses sai teise koha Harry Richard Jääger 12g-2 klassist.