Uudised

Väga head tulemused geograafiaolümpiaadi piirkonnavoorus 17. veebruar Saku Gümnaasium

Teisipäeval, 9.veebruaril 2021 toimus geograafia olümpiaadi piirkondlik voor. Kokku osales Harjumaal 211 õpilast 7.-12. klassist. Saku Gümnaasiumist osales 9 gümnaasiumiõpilast ja 14 põhikooliõpilast.


7. klassi arvestuses (osales kokku 46 õpilast) saavutasid:

  • 2. koht Iris Vühner, 7d
  • 4. koht Eneli Tender, 7b
  • 10. koht Inger Uutsalu, 7d

8. klassi arvestuses (osales kokku 53 õpilast) saavutasid:

  • 9. koht Konrad Uuselu
  • 11. koht Hendrik Pärli

Kiitust väärivad ka Mihkel Rohtla, Janell Lohk, Kertu Koptelkov.

9. klassi arvetuses (osales kokku 72 õpilast) olid väga tublid:

  • Paul Kang
  • Miia Triin Binsol

Kiitust väärivad ka Kadi Kõpper, Lotta Siim, Kirke Metsvahi, Arabel Riigor.

10.klasside arvestuses saavutasid:

  • 2. koht Diandra Tubli, 10re
  • 9. koht Mai-Triin Rublin, 10re
  • 10. koht Johann Mattias Puuorg, 10re

11.klasside arvestuses saavutasid:

  • 5. koht Deivid Michelson, 11r
  • 6. koht Romet Pentinen, 11hu
  • 7. koht Mart Nael, 11hu

12.klasside arvetuses saavutasid:

  • 2. koht Robin Piir, 12re
  • 5. koht Sander Sims, 12re
  • 8. koht Marit Nigul, 12hu

8.-9.klassi õpilasi juhendas õpetaja Kersti Vissov, 7. klassi ja gümnaasiumiastme õpilasi juhendas õpetaja Ele Toom.

7. klassi arvestuses (osales kokku 46 õpilast) saavutasid:

  • 2. koht Iris Vühner, 7d
  • 4. koht Eneli Tender, 7b
  • 10. koht Inger Uutsalu, 7d

8. klassi arvestuses (osales kokku 53 õpilast) saavutasid:

  • 9. koht Konrad Uuselu
  • 11. koht Hendrik Pärli

Kiitust väärivad ka Mihkel Rohtla, Janell Lohk, Kertu Koptelkov.

9. klassi arvetuses (osales kokku 72 õpilast) olid väga tublid:

  • Paul Kang
  • Miia Triin Binsol

Kiitust väärivad ka Kadi Kõpper, Lotta Siim, Kirke Metsvahi, Arabel Riigor.

10.klasside arvestuses saavutasid:

  • 2. koht Diandra Tubli, 10re
  • 9. koht Mai-Triin Rublin, 10re
  • 10. koht Johann Mattias Puuorg, 10re

11.klasside arvestuses saavutasid:

  • 5. koht Deivid Michelson, 11r
  • 6. koht Romet Pentinen, 11hu
  • 7. koht Mart Nael, 11hu

12.klasside arvetuses saavutasid:

  • 2. koht Robin Piir, 12re
  • 5. koht Sander Sims, 12re
  • 8. koht Marit Nigul, 12hu

8.-9.klassi õpilasi juhendas õpetaja Kersti Vissov, 7. klassi ja gümnaasiumiastme õpilasi juhendas õpetaja Ele Toom.