Matemaatika olümpiaadi piirkonnavooru tulemused

Sel aastal said õpilased osaleda matemaatika olümpiaadi piirkonnavoorus omas koolis. Tänu sellele oli osavõtjate arv tavapärasest kaks korda suurem. Ennast said piirkonnavooru ülesannetega proovile panna ka need õpilased, kes tavaolukorras seda teha ei oleks saanud.

7. klassis oli osalejaid 60.

Inger Uutsalu saavutas 4. -5. koha ning Eneli Tender 6.-7. koha.  Väga tublid old ka Iris Vühner, Mirell Lohk ja Oliver Ulmas

8. klassis oli osalejaid 57.

Väga tublilt esindasid kooli Ekke Rõuk, Joonas Rohtla, Emma Katariina Kaare, Kadri Liivjõe ja Janell Lohk

9. klassis oli osalejaid 60.

Paul Kang saavutas II koha ning suure tõenäosusega saab edasipääsu vabariiklikusse vooru. Kadi Kõpper saavutas 8.-9. koha. Tublid olid ka Miia Triin Binsol ja Kirke Metsvahi.

Õpilasi juhendasid õpetajad Krista Polman, Aita Kivistik, Rein Rinne ja Annika Krusell.