Tubli tulemus vabariiklikul mälumängu finaalis

XVIII koolinoorte meistrivõistluste mälumängu eelvoor toimus internetis 2.veebruaril. Finaali pääses 33 põhikooli ja 36 keskkooli/gümnaasiumi võistkonda.

Finaal toimus 13.mail Viimsi Koolis. Küsimusi oli kokku 50. Esindatud olid kõik tavapärased mälumänguteemad (geograafia, ajalugu, poliitika, loodus, sport, teadus, tehnika, kultuur). Meie koolist pääses finaali 2 võistkonda.

Põhikoolide arvestuses saavutas meie kooli 9.d.klassi võistkond väga tubli 5.koha. Võistkonda kuulusid Victoria Saareoja, Inger Uutsalu, Iris Vühner. Tublilt esidasid kooli ka 12.klassi õpilased  Rasmus Loorpuu, Johann Mattias Puuorg, Liisa Siimann, Kristiina Bulgarin.

Kiitus kõikidele õpilastele ja palju õnne 5. koha saavutanud õpilastele! Tänan ka kõikide õpilaste vanemaid.

Õpilasi juhendas geograafiaõpetaja Kersti Vissov