Toimus Saku Gümnaasiumi ajaloopäev

Kolmapäeval, 11. mail toimus Saku Gümnaasiumi 90. juubeliaastale pühendatud ajaloopäev, kus kooli ajaloost rääkisid vilistlased ja praegused õpilased. Õdusas õhkkonnas kulgenud koosviibimisel esitleti ka viimase viie aasta õpilaste loominguliste tööde valikut kajastavat almanahhi. Ajaloopäeva lõpetas Saku Gümnaasiumi tulevikku kaardistav paneeldiskussioon.

Ettekannetega esinesid: Kairiin Kõhelik, Ülle Kivirähk, Ando Rehemaa, Tiina Mälberg, Marko Tali, Anna Lutter, Rauno Alev, Matis Pedak, Kristiina Bulgarin ja Villem Visnapu.

Paneeldiskussioonil „Kuhu lähed Saku Gümnaasium?“ osalesid: Anna Lutter, Alma Kallion, Kati Tuulis, Mart Nael ja Kaur Lohk.

Almanahhi väljaandmise loometoimkonda kuulusid: Kadri Koppel, Sille Kevvai, Kati Tuulis, Merli Paasik, Eda Piisang, Marja-Liisa Dobrus, Mirelle Tetto, Mart Usin ja kujundaja Ande Kaalep.

Fotod: Oliver Vilba