Suurepärased tulemused koolidevahelistel meistrivõistlustel teatesuusatamises

Läinud reedel tegid Saku Gümnaasiumi noormehed suurepärased tulemused Harjumaa Spordiliidu poolt korraldatud Läinud reedel tegid Saku Gümnaasiumi noormehed suurepärased tulemused Harjumaa Spordiliidu poolt korraldatud koolidevahelistel meistrivõistlustel teatesuusatamises, tuues pea kõikides vanuseklassides koju hõbemedalid.
Kuni -5 klasside arvestuses saavutasid Saku poisid 6.nda koha, koosseisus Oskar Pikk, Oliver Markus Nõmmeots, Kristjan Õruste ja Steven Sumberg.
6 – 7. klasside arvestuses Sakule hõbemedal. Suurepärase sõidu tegid Hugo Hendrik Orav, Romet Loit, Marten Konga ja Kristo Õruste.
8 – 9. klasside arvestuses taaskord hõbemedal ja koosseisus Sander Saviste, Mihkel Kitvel, Kristopher Gregor Kuulmata ja Kenneth Kallasmaa.
10 – 12. Klasside arvestuses hõbemedalistid Ramon Egert Valgma, Rasmus Kuslap, Ranno Kannel ja Henry Grünberg.
Tuleb ära mainida, et Sakut edestasid kõikides vanuseklassides ainult Viimsi Kooli ja Haabneeme kooli õpilased. Seda just seetõttu, et nende koolide õpilased on väga tugevate suusatreeningute põhjaga. Seda asjaolu arvesse võttes, tegid Saku poisid ikka väga kõvad sooritused Kõrvemaal.
Suured tänud teile, noormehed.
Kehalise kasvatuse õpetajad