Särav vilistlane Kaidi Rotemann

Saku Gümnaasiumi kooliõde

Sel õppeaastal tähistab Saku Gümnaasium 90. sünnipäeva. Juubeliaasta esmaspäevadel tutvustame meie kooli silmapaistvamaid vilistlasi.

Palun kirjeldage ühte eredat mälestust Saku Gümnaasiumis õppimise ajast

Päris huvitav on tõdeda, et koolimaja on aastatega väga palju muutunud. Mulle meenub Artur Vaderi erakordselt suure ninaga pannoo. Mäletan, kuidas klassivennad riputasid Vaderi nina külge mõnikord erinevaid esemeid.

Aastaid tagasi ei olnud põhikoolimajas lifti. Mäletan, et pühade ajal paigutati sinna väga suur kuusk, mis ulatus koguni kolmanda korruse laeni. See hiiglaslik kuusk on mulle väga eredalt mällu sööbinud. Põhikoolimaja muusikaklass oli vanasti saladuslik paik. Seal olid vooderdatud seinad ning toimusid vist sõjalise tunnid, meie sinna ei pääsenud. Mäletan, et seal oli kuidagi kõhe olla. Nüüd on see paik muutunud väga helgeks kohaks.