Suurepärased tulemused emakeeleolümpiaadi piirkonnavoorust

26. jaanuaril toimus emakeeleolümpiaadi piirkonnavoor. 7.-12. klassi õpilased lahendasid Moodle’i keskkonnas ülesandeid teemal „Eesti keele hääldus“. Harjumaal võttis piirkonnavoorust osa 247 õpilast ja hindamine toimus kolmes vanuseastmes: 7.-8. klass, 9.-10. klass ja 11.-12. klass.

Saku Gümnaasiumi õpilased saavutasid väga häid tulemusi.

11.-12. klassi arvestuses saavutas II koha Saskia Samberg. Meie kooli esindasid selles vanuseastmes veel Taavi Tars ja Robin Isok.

9.-10. klassi arvestuses võitis I koha Birgit Pihl ning 6. koha sai Maira Noormägi. Oma teadmised panid proovile ka Anna Pauliine Kaare, Mia-Maria Aro, Edna Põldoja, Mirell Marii Soosaar ja Victoria Saareoja.

7.-8. klassi arvestuses oli meie kooli parim tulemus 16. koht, mille saavutas Miia Hanelle Aun. Arvestades seda, et selles vanuseklassis oli osalejaid kõige enam, koguni 120, on põhjust rõõmu tunda. Piirkonnavoorus osalesid samuti Mireli Noormägi, Pärtel Käärt, Ketter Kaljund, Roosi Kõrve, Alice-Ly Talve, Mereli Noormägi, Martin Kotkas, Elisandra Melis ja Rainer Oese.

Õpilasi juhendasid Kadri Koppel, Sille Kevvai, Merli Paasik, Pille Soodla ja Mirelle Tetto.

Palju õnne võitjatele, suur tänu osalejatele ja juhendajatele!