Esimesed klassid tähistasid sajandat koolipäeva

13. veebruaril tähistasid esimesed klassid sajandat koolipäeva. Selle auks korraldati teemapäev. Hommik algas kohtumisega aulas, kus tehti südamlik sissejuhatus päeva tähistamiseks. Seejärel ootas õpilasi ees neli põnevat tundi erinevates klassiruumides erinevate õpetajatega.

Kujutati ette, millised näevad õpilased 100-aastastena välja ja kuidas nad veedavad selles vanuses oma päevi. Võisteldi, kes suudab 100 sekundi jooksul enim sõnu kirjutada. Meisterdati ja kaunistati uhke lips, teritati taipu matemaatikas ja kasutati Blue-Bot programmeerimisroboteid, mängiti lõbusaid laulu- ja ringmänge.

Õpilased olid innukad osalema ning õppima uusi asju. Päeva lõpetas ühise pildi tegemine, kus kõikidest esimeste klassi õpilastest moodustati number 100.