Särav vilistlane Taavi Vilba

Saue Riigigümnaasiumi direktor (vasakul) lõpetamas neljandat klassi

Sel õppeaastal tähistab Saku Gümnaasium 90. sünnipäeva. Juubeliaasta esmaspäevadel tutvustame meie kooli silmapaistvamaid vilistlasi.

Palun kirjeldage ühte eredat mälestust Saku Gümnaasiumis õppimise ajast

Huvitavaid seikasid kooliajast on mitmeid. Oma kooliteed alustasin 1993. aastal 1.a klassis, kuid esimese aasta lõpetasin 1.b klassis, kus õpetajaks oli Marje Kaselaid. Vahetasin poole aasta pealt klassi, sest enamus mu tolleaegseid sõpru õppis just paralleelklassis. 7. klassis sain kehalise kasvatuse II veerandi hindeks 3, mille peale soovitas mu tolleaegne klassijuhataja Taima Malla oma mõnusa huumorisoonega vaheajal puu otsa ronida. Tore on see, et kõik positiivsed mälestused on seotud õpetajatega: olgu selleks Rein Rinnega “pummi” mängimine matemaatikas, Kersti Vissovi spordiviktoriinid, Kaarel Vilu kehaliste võimete normatiivide raamat jne; ja tänaseni on mul alles Merike Toompärgi järeltöö keemias, mille suutsin kahe pealt parandada viiele. 🙂 Aitäh kõikidele õpetajatele!