Särav vilistlane Marlene Raal

Saku Gümnaasiumi õpetaja

Sel õppeaastal tähistab Saku Gümnaasium 90. sünnipäeva. Juubeliaasta esmaspäevadel tutvustame meie kooli silmapaistvamaid vilistlasi.

Palun kirjeldage ühte eredat mälestust Saku Gümnaasiumis õppimise ajast

Südantsoojendavaid mälestusi minu kooliajast on õige mitmeid, osad naljakad ja ehk jagamiseks ka liiga isiklikud. Head kogemused kooliajast on küllap põhjuseks, miks olen tänasel päeval Saku kooli õpetaja.

On üks armas seik, mis mind terve koolitee toetavalt kandis. Asusin Saku Gümnaasiumisse õppima 2006. aastal ja seda 2. klassi. Esimese septembri päeval toimus kooli ees pildistamine, seisin veidi hirmunult uute klassikaaslaste kõrvale ja püüdsin naeratada. Äkki haaras mu käest klassiõde ning ei lasknud enne lahti, kui klassi jõudsime. Sellest päevast alates ei pidanud ma ennast õpingute jooksul mitte kordagi üksikuna tundma tänu oma headele klassikaaslastele ja toetavatele õpetajatele.