Saku Gümnaasiumi mälumängu tulemused

Sõbrapäeval toimus Saku gümnaasiumimaja saalis 6. korda klassidevaheline mälumäng 7.-12. klassile. Lisaks õpilastele osalesid õpetajate, vallavalitsuse ja kooli IT-osakonna võistkonnad. Kokku vastas küsimustele 17 tiimi.

Mälumängu tulemused

7.-9. klassi parimad
I koht 8.b klassi võistkond (Anni Annus, Mirell Lohk, Brett Leea Reinvelt) (fotol esiplaanil)
II koht 9.b klassi võistkond (Kertu Koptelkov, Triinu Sihver, Taavi Tars)
III koht 9.d klassi võistkond (Kermo Kand, Emma Pallase, Kadri Liivjõe)

10.-12. klassi parimad
I koht 12. humanitaarklassi võistkond (Katariina Raig, Henry Hunt, Mart Nael)
II-III koht G10-3 klassi võistkond (Martin Villem Vühner, Uku Martin Arpo, Paul Kang)
II-III koht 11.R klassi võistkond (Sten-Villiam Velleste, Joosep Fingling, Johann Mattias Puuorg)

Üldarvestuses teenis suurima punktisumma vallavalitsuse esindus, kuhu kuulusid Randar Lohu, Peep Pukk ja Silver Riisalo.

Traditsiooniliselt olid mälumängu küsimused Saku Gümnaasiumi, Saku valla ja Eesti kohta. Lisaks varia, igale mälumängule kohustuslik kategooria, ja meditsiin. Meditsiin oli sellel aastal ka läbivaks teemaks.

Mälumängu korraldasid Gerrit Kanarbik, Kadri Koppel ja Kersti Vissov.