Saku Gümnaasiumi karjääripäev 06.02.2023

Saku Gümnaasiumis toimus 6. veebruaril 10.-12. klasside õpilaste karjääripäev. Sel päeval külastasid meie kooli osa Eesti ülikoolidest ja noortega tegelevad organisatsioonid.

Töötubades tutvustati edasi õppimise võimalusi ülikoolides, räägiti tänastest tööturu vajadustest ja tehti karjääri alast eneseanalüüsi, näidati erinevaid noorte projekte, milles saab kaasa lüüa kooli ajal ja pärast seda, nii Eestis kui välismaal. See on vaid killuke meie Saku Gümnaasiumi õpilaste võimalustest tulevikus.

Suur tänu kõigile töötubade läbiviijatele: Eesti Töötukassast, Tallinna Tehnikaülikoolist, Tallinna Tehnikakõrgkoolist, Tallinna Ülikoolist, Tartu Ülikoolist, Tartu Ülikooli teaduskoolist, Tartu Ülikooli Viljandi kultuuriakadeemiast, Erasmus+ programmist ja YFUst.