Toimusid Saku Gümnaasiumi 4. ja 5. klasside rahvastepalli võistlused

Selle nädala esmaspäeval ja teisipäeval toimusid Saku valla spordikeskuses 4.  ja 5. klasside rahvastepalli võistlused. Osalesid kõik paralleel klassid ning 4/5f ühistiim osales tüdrukute arvestuses.

4. klasside turniiril mängisid kõik üksteisega läbi ning alagrupi esimesed kaks tiimi läksid finaali ja 3-4. koha tiimid mängisid kolmandale kohale. Tüdrukute finaali jõudsid 4a ja 4c klass ning geimidega 2:1 võitis 4a. Kolmanda koha saavutas 4f/5f ühistiim, kes alistas koha mängus 4e klassi. 4a tüdrukute tiimi kuulusid Anni Anett Eylandt, Lotta-Lisette Kasela, Ketlin Niinepuu. Andra Visnap, Marit Tarm. Karola Teniste, Andrea Osols ja Laura Vilu. Teise koha saavutanud 4c klassi tiimi kuulusid Lisette Palm, Merilin Lind, Brenna Lee Inkinen, Hannele Pärn, Kendra Kiipus, Carmen Aarma ja Kadri Ulmas. Kolmanda koha saavutanud 4f/5f ühistiimi kuulusid Kevin Pärn, Frans Kaunispaik, Sander Isak, Kristin Hein, Sandra Sarapik, Kevin Tikki, Maria-Helena Kaasik, Rasmus Lucas Kipper ja Edwin Oliver Moores.

Tüdrukute 4. koht kuulus 4e klassile, 5. koht 4b klassile ja 6. koht 4d klassile.

Poiste finaalis kohtusid 4a ja 4b ning 2:0 paremusega võitis nii nagu tüdrukute arvestuses 4a. Tiimi koosseisu kuulusid Stefan Tuisk, Rasko Mill, Devor Milvek, Sepo Sildvee, Johann Ulm, Markus Leet, Oliver Markus Nõmmeots ja Mark Oliver Nurm. Teise koha saavutanud 4b võistkonda kuulusid Kaspar Dreger, Reio Otsepp, Mihkel Reimand, Sebastian Saulep, Raiko Tereping, Robin-Sebastian Voogla, Hugo Mark Orgusaar ja Kaspar Kuusk. Kolmanda koha mängus alistas 4d klass 4e klassi võistkonna. 4d tiimi kuulusid Joosep Jõendi, Mathias Luht, Kaspar Kärk, Karl Gustav Kiviväli, Raimar Ruhno, Steven Sumberg, Hugo Sildvee, Kaspar Polman ja Joosep Kurg. Tubli neljanda koha saavutas 4e klassi tiim. Viiendaks tuli 4c klassi võistkond.
5. klasside rahvastepalli võistlustel osalesid kõik paralleel klassid, nii tüdrukute kui poiste arvestuses.

Tüdrukute finaali jõudsid 5g ja 5b klass ning geimidega 2:0 võitis 5b. Kolmanda koha saavutas 5d klass, kes alistas kohamängus 5a klassi. Esikoha saavutanud 5b tüdrukute tiimi kuulusid Ketter Kaljund, Kaisa Liisa Kruusimägi, Meribell Makstin, Britta Liis Nõmmeots, Inger Marii Reinvelt, Maarja Suits, Lysandra Talivere, Lota Toomessoo ja Karola Sillaots. Teise koha saavutanud 5g klassi tiimi kuulusid Kertu Allik, Roosi Annus, Emma Maria Sepp, Laura Liis Vei, Laura Liisa Piibur, Mariel Mänd, Noora Liisa Lorents, Teneli Torniainen, Kirke Aljas. Kolmanda koha saavutanud 5d klassi tiimi kuulusid Karolin Tomingas, Sofia Loviisa Hiibus, Sofia Hein, Kendra Alasoo, Kendra Kivisild, Mia Remmelgas, Tuule Maarja Vahtrik, Laura-Lisette Rosenberg, Karoli Nagel ja Miina Mai Vahtrik. 4. koha saavutas 5a klass, 5. koht kuulus 5e klassile ning 6. koht kuulus 5c klassile.

Poiste finaalis kohtusid 5e ja 5c ning 2:1 paremusega võitis 5e. Jan Marten Olop, Gregor Riimand, Sander Laas, Marcel Nikker, Oliver Virman, Oskar Roos, Richard Unt, Jesper Juht ja Rico Sander Allikvee. Teise koha saavutanud 5c klassi tiimi kuulusid Gregor Konsap, Ron-Kristjan Kuik, Rainer Oese, Kaspar Hoppenstiel, Kristo Piigli, Evert Põllupüü, Dmitri Edgar Kurbatov ja Rihard Leinsalu. Kolmanda koha mängus alistas 5a klass tulemusega 2:1 5b klassi poiste tiimi. 5a klassi tiimi kuulusid Ott Kuusk, Mark Ratas, Rasmus Raisma, Kevin Pihlak, Hardy Grünberg, Johannes Kaiva, Jesper Teesalu ja Hugo Gross. 4. koha saavutas 5b klass, 5. koht kuulus 5d klassile ning 6. koht kuulus 5g klassile.

Kiidame kõiki osavõtjaid, oli palju emotsioone ja võitlust. Võistlustel oli kaasõpilaste kaasaelamist tunda. See arendab ühtekuuluvust ja kambavaimu. Suured tänud kõikidele kohtunikele ja põhikooli õpilasesindusele, kes aitas korraldada erinevaid mänge neile, kes ei kuulunud võistkondadesse.

Suured tänud õpetaja Märt Raamile, kes üritust organiseeris ja peakohtunik oli.

Sport on lahe!