Õpilasleiutajate vabariikliku konkursi tulemused

Õpilasleiutajate riiklikule konkursile esitati sellel aastal 406 tööd 536 autorilt 88 erinevast koolist, lasteaiast ja huvikoolist. Kokku lausa 14 maakonnast. Kõigist noortest leiutajatest olid 270 tüdrukud ja 266 poisid.

Saku Gümnaasiumi leiutajad noppisid selle aastal hulgaliselt eripreemiaid:
Karl Mattias Pulst 4.c klassist – Patendiameti ja Maailma Intellektuaalomandi Organisatsiooni WIPO eripreemia, Kliimaministeeriumi eripreemia, Proto avastustehase eripreemia.

Minni Laugen 4.c klassist – Kliimaministeeriumi eripreemia, Eesti Rahvusvahelise Arengukoostöö Keskuse eripreemia.

Mõlemad õpilased pälvisid Õpilasleiutajate riikliku konkursi 2. kooliastme arvestuses III preemia.

Palju, palju õnne meie silmapaistvatele ja ettevõtlikkudele noortele ning suur tänu õpilaste juhendamise eest klassiõpetaja Eleri Troskale!

Fotol õpilased koos president Alar Karise abikaasa Sirje Karisega.