Noortekohtumiste projekti kokkuvõte

Märtsi vaheaeg Noortekohtumiste projektis osalevate Saku Gümnaasiumi õpilaste jaoks möödus huvitavalt ja produktiivselt Narvas. Saku noored, kelle juhendajateks on vene keele õpetajad Daria A. ja Darja V.L., osalevad projektis “Noortekohtumised”. Projekti eesmärk on õppida koostöös teisest rahvusest noortega kirjutama ning läbi viima projekte. Antud projekti lõpptulemuseks on kakskeelne reklaamvideo projektist  “Noortekohtumised”. Partneriteks on Narva Pähklimäe Gümnaasiumi õpilased.

Vaheaja nädalal Saku noored käisid Narvas Pähklimäe Gümnaasiumis, kus said omavahel paremini tuttavaks, praktiseerisid võõrkeelt, võtsid osa erinevatest õpitubadest, õppisid stsenaariumi kirjutamist ning samuti said ka valmiskirjutatud projektivideo stsenaariumi. Meil on põhjust oma koolinoorte üle uhkust tunda, sest õpilased on hästi kasvatatud, töökad, andekad ja tolerantsed!

Antud kohtumine meeldis meie noortele ning nii mõnelgi noorel tuli otseses mõttes pisar silmi, sest ei tahetud ära sõita. Siin paar tsitaati noortelt endilt:

„Narvas mulle meeldis suhelda uute inimestega ning minu võõrkeele oskus paranes. Atmosfäär oli sõbralik ning mängud ägedad!“

„Saime uusi sõpru, kellega koos oli tore suhelda ja mängida eriti spordi- ja lauamänge. Kuldvillak, linnaekskursioon  olid harivad ja silmaringi avardavad. Huvitav tegevus oli raamatute lugemine. Selle tegevuse käigus saime praktiseerida eesti ja vene keelt. Teame, millega arvestada stsenaariumi kirjutamisel. Aitäh õpetajatele ja teistele osalejatele!“