Koolispordi Liidu 3×3 kokkuvõte

Eile, 19. aprillil, toimusid Pärnu spordihallis Eesti Koolispordi Liidu 3×3 korvpalli finaalturniir. Meie koolist said Harjumaa eelvõistluselt edasi üks tüdrukute ja üks poiste võistkond (4.-5. klass).

Poisid olid pikal võistluspäeval väga tublid. Kuuest mängust kaotati vaid üks mäng. Alagrupis alistasid Saku Gümnaasiumi poisid esmalt Valga Põhikooli II 10:1, Toila Gümnaasium 4:1, Oru Kool 10:1. Veerandfinaalis tuli vastu Tartu Kesklinna Kool, keda võideti 8:2. Poolfinaalis alistasid meie poisid Kiili Gümnaasiumi 8:7 . Finaalis tuli alla vanduda Kohila Gümnaasiumile 12:15 . Hõbedasse võistkonda kuulusid Mathias Luht, Stefan Tuisk, Sandro Lohk, Axel Mäeots. Võistkonda juhendas õpetaja Kert Kukk. Poisid treenivad igapäevaselt Saku Korvpalliklubis. Poiste arvestuses osales koguni 23 kooli Pärnus.

Meie Saku Gümnaasiumi tüdrukud said samuti väärt kogemusi, sest nemad käivad trennis alles esimest aastat (treener Eliise Pajumetsa juhendamisel). Ühe võidu ja kahe kaotusega saavutati kokkuvõttes tubli 9. koht. Kokku osales 14 kooli finaalturniiril. Võistkond mängis koosseisus Hannele Pärn, Mirtel Jurin, Ketlin Niinepuu ja Helena Kristin Ristlaan.