Kergejõustiku meistrivõistluste tulemused

11. jaanuaril toimusid Lasnamäe Kergejõustikuhallis Harjumaa noorte meistrivõistlused kergejõustikus. Meie kooli õpilased olid väga edukad.

Tüdrukute U18 vanuseklassis olid esikolmikus 10g-1 õpilased. Keiti Pähkel saavutas 60m jooksus I koha ajaga 8,17 ja 60m tõkkejooksus II koha ajaga 9,56. Reeneriin Hunt sai kuulitõukes III koha tulemusega 8.63.

Tüdrukute U16 vanuseklassis sai 8b klassi õpilane Krisse Mai Vahar 60m tõkkejooksus I koha tulemusega 10,19.

Tüdrukute U14 vanuseklassis võitis 3 medalit 6a klassi õpilane Marit Tarm – 600m I koht tulemusega 1.50,2, kõrgushüppes II koht tulemusega 1.45 ja kaugushüppes  III koht tulemusega 4.39

Poiste U14 vanuseklassis saavutas 6b klassi õpilane Robin Sebastian Voogla III koha kuulitõukes tulemusega 9.31.

Õpilasi treenib Maile Mangusson  (Sparta spordiklubi).