Edukas avaveeujumise hooaeg

Avaveeujumise suvine hooaeg osutus gümnaasiumi noormehele Artur Ulmasele (Kalevi Ujumiskoolist) väga edukaks:
• 18. juulil toimusid Viljandi järvel XXXI Eesti Meistrivõistlused avaveeujumise 5 km distantsil, kus Artur sai juunioride vanuseklassis Eesti meistriks ning meeste absoluutklassis pronksmedali ajaga 1:07.06,9.
• 12. augustil toimusid Pühajärvel Eesti Meistrivõistlused avaveeujumise 10 km maratonujumise distantsil, kus Artur saavutas meeste absoluutklassis pronksmedali ajaga 02:05.51.
• 50. avaveeujumise seeriavõistlusel saavutas Artur meeste absoluutarvestuses kolmanda koha ning juunioride arvestuses teise koha. Seeriavõistlus koosnes kuuest ca 2 km pikkusest etapist, mis toimusid suve jooksul erinevates Eesti veekogudes (Karksi-Nuia paisjärv, Männiku Valdeku karjäär, Väike Väin, Saadjärv, Tamula järv ja Verevi järv). Seeriavõistluse koondarvestuses läks arvesse viiel parimal etapil kogutud punktide summa.