1. september Saku Gümnaasiumis

9.00 A,B,C klass
10.00 D,E klass
11.00 F,G klass

1.klassi aktused toimuvad SG põhikoolimajas ja eelnevalt kogunetakse klassidesse ja sealt liigutakse üheskoos aktusele.
Pärast aktust toimub klassipildi tegemine ja klassijuhatajatund

Aktusele on oodatud 2 külalist õpilase kohta. Aktuse külalisel on kohustus esitada isikut tõendav dokument ja kehtiv COVID-19 tõend: vaktsineerimistõend; COVID-19 läbipõdemise tõend; kehtiv antigeeni test või negatiivne PCR-testi sertifikaat (allikas kriis.ee)

Need, kellel vastav tõend puudub, saavad võimaluse teha 1. septembri hommikul algkoolimaja sööklas (Kooli tee 1) kiirtesti. Testimine toimub kooli tervishoiutöötaja juhendamise all, ajavahemikul 8.00-10.30. Sööklasse on eraldi sissepääs. Pärast negatiivset tulemust väljastatakse teile tõend, millega on võimalik sellel päeval kooliruumides liikuda ja osaleda aktusel.

Palun endal kaasa võtta kiirtest!

2. – 9. klass
11.00 Klassijuhatajatund
12.00 Rongkäik
12.30 Aktus gümnaasiumimaja ees
10.- 12. klass

10.30 Klassijuhatajatund 10. – 11. klass
12.00 Rongkäik
12.30 Aktus gümnaasiumimaja ees

12. klass toob 1. klassid aktusele. Teeb jooksvalt klassijuhatajatunni põhikoolimajas.
Osaleb rongkäigul ja gümnaasiumimaja ees aktusel.

1. septembril kanname pidulikku riietust ja koolimütsi