Algkooli õpetajad tähistasid õpetajate päeva

Algkooli maja õpetajad tähistasid 5.oktoobri õpetajate päeva Saku Gümnaasiumi-teemalise maastikumänguga. Veidi vihmast ilma trotsides suunduti vapralt Saku mõisaparki erinevaid ülesandeid lahendama. Näiteks tuli teada Saku Gümnaasiumi esimest koolijuhti, aga ka kokandushuviliste õpetajate lemmikretsepte. Kas sina tead, et 2015. aastal, mil kool sai 85. aastaseks, loodi õpetajate endi kokaraamat. Oskad sa arvata, milline oli Kersti ja Aare Ulmase välja pakutud toit antud kokaraamatus?

Kõige enam kogus maastikumängul punkte võistkond, kuhu kuulusid õpetajad Eleri, Marje, Anastassia. Napilt jäid teiseks õpetajad Marit ja Inga ning veelgi napimalt (ühe punktiga) saavutasid kolmanda koha võistkond “Mesilased”.

Maastikumängu aitasid koostada geoinformaatika kursuse raames 11.klassi õpilased Karmen Kent ja Anni Fingling. Õpilasi juhendas õpetaja Ele Toom.