Algklasside etluskonkurss

Emakeelenädala raames toimus 9.märtsil meie koolis algklasside etluskonkurss. Etluskonkursi eesmärgiks on suurendada 1.-4.klasside õpilaste seas huvi luule vastu ning anda võimalus õpilasel teiste ees esineda.
Selleaastane etlus oli pühendatud sõpradele ja sõprusele.
Kooli etluskonkursil kõigi vahvate luuletuselugejate seast osutusid parimateks etlejateks Mirtel Inno 1.a klassist, Emma Loreen Toiger 2.b klassist, Kristin Kaldre 3.a klassist ja Robin-Sebastian Voogla 4.b klassist. Nemad said ka võimaluse esindada meie kooli maakondlikul etluskonkursil.

Teisipäeval 5.aprillil toimuski Loo koolis maakondlik etluskonkurss 1.-4.klasssidele, kus lapsed said end proovile panna teiste koolide parimate etlejate konkurentsis. Kõik meie kooli esindanud õpilased olid väga tublid ja julged.

Suurepärase tulemuse ja maakondliku 2. koha sai meie noorim etleja Mirtel Inno.
Palju õnne!