Värviline sügis

Kolmapäeval, kuuendal oktoobril toimus 1. klassi õpilastel teemapäev „Värviline sügis“. Lapsed said käia kuues erinevas töötoas, mida viisid läbi 1. klasside õpetajad.

Õpilased said seikluspargis lahendada nuputamisülesandeid. Väikese kooli juures oli võimalus teha rühmatööna kunsti – „Sügise nägu“. Keegi oli lehtede koguja, keegi joonistaja, kleepija, paberi hoidja.

Algkooli maja juures toimus ka sportlik sügise töötuba, kus lastel oli võimalus mängida vahvat kõrvitsamängu. Muusikakooli juures arutasid lapsed looduses leiduvate värvide üle ja valisid endale lehed ning värvid, millest endale meelepärane järjehoidja teha. Spordikeskuse ees meisterdasid lapsed sügisvärvides veepilli. Pudelitesse mõõdeti teatud kogused vett ja sellest moodustus heliredel. Õpilased said proovida mängida pillil „Rongisõitu“. Staadionil toimus foto/aaretejaht. Lapsed otsisid staadionilt etteantud pilte ja pidid leidma „midagi“, mis seal tegelikult olla ei tohi – no näiteks kahvel või prillid või niidirull.

Päev oli mitmekesine, huvitav, teistmoodi! Ilm hoidis meid ja lastel silmad särasid!