Vaktsineerimispäev Saku Gümnaasiumis 23.11.2021

Teisipäeval, 23. novembril kell 08.30-13.00 pakume õpilastele ja kõigile koolipere liikmetele mugavat võimalust vaktsineerimiseks: 12+ vanuses õpilastel on võimalus saada koolis koroonavaktsiini ja kõigil õpilastel gripivaktsiini. Koroonavaktsiin on tasuta ja valikus on kolm vaktsiini: Pfizer, Moderna, Jannsen. Gripivaktsiin on tasuline ja maksab 19 eurot (tasuda saab nii sularahas kui kaardiga).

Mõlema vaktsiini puhul on alla 18-aastase lapse vaktsineerimiseks vajalik lapsevanema nõusolek. Kui soovite last koolis vaktsineerida, andke palun vastav nõusolek lapsele kodust kaasa. Soovi korral saate muidugi tulla ka ise ja anda nõusolek kohapeal. Vaktsineerimist viib läbi Qvalitas Arstikeskus AS ja see toimub Saku Muusikakooli kammersaalis (peauksest sisse minnes paremat kätt).

Kui 23. novembril vaktsineerida, on jõuludeks võimalik saavutada täisvaktsineeritus, mis lubab pühi turvaliselt veeta ja COVID-tõendiga koolivaheaega vabamalt nautida. Tulgu vabad jõulud!
Vaktsineerida saab jätkuvalt ka oma perearsti juures või vaktsineerimiskeskustes. Täpsem info: vaktsineeri.ee ja digiregistratuur.ee.