Tänuvastuvõtt Saku Gümnaasiumi lapsevanematele

Reedel, 19. mail 2023 toimus teist aastat järjest koolijuhi tänuvastuvõtt Saku Gümnaasiumi lapsevanematele, kes on 2022/2023 õppeaastal panustanud toetava klassi- ja koolikultuuri loomisse, koolielu rikastamisse ja koolikogukonna hoidmisse. Kokku sai sel aastal tänukirja 50 lapsevanemat, kes olid esitatud tunnustamiseks õpetajate jt koolipere liikmete poolt.

Koolijuht Keit Fomotškin tänas kõiki lapsevanemaid ja sõnas peetud kõnes mh järgmist: „Vanemad saavad anda väga olulise panuse klassi ühtsustunde tekkimisele ja õpetaja toetamisele sel teekonnal. Lapsevanem saab olla see, kes loob kultuuri, kus õpetaja tunneb end lapsevanemate poolt hoituna ja kus tal on nende näol mitukümmend mõttekaaslast, kellega koos õnnestumiste üle rõõmu tunda, vahel hätta sattudes aru pidada ja koos lahendusi otsida. Ikka selle nimel, et Saku Gümnaasiumi õpilaste silmades oleks iga päev võimalikult palju õpirõõmu, õpetajate silmades õpetamisrõõmu ja vanemate südames lapsevanemaks olemise rõõmu.“

Tunnustuse pälvisid Kristina Šadeiko- Liiva, Ragne Metsoja, Tiiu Soomer, Krista Põllu, Kaur Lohk, Maarja Kändmaa, Merlin Ööpik, Mihkel Joost, Eero Alamaa, Taavi Puuorg, Mari Niinemaa, Kaire Sildver, Tiit Vahenõmm, Kadi Arnik, Katre ja Toomas Pajo, Etty Tohv, Kaarina Kärgets, Ain Pähkel, Mati Ärm, Kersti Junalainen, Aare Pikpoom, Elliko Väljur, Kadri Salev, Gerli Kruuse, Regina Valge, Reena Nieländer, Kristjan Puustusmaa, Ave Karma, Meelis Seppam, Kalev Pihl, Marju-Riina Laugen, Evo ja Merje Sepp, Taivo Puuorg, Jaak Hiibus, Jana Tiitus, Ingrid Vetka, Jaana Hansman, Jane Saar, Kristel ja Tõnis Tohver, Maire Lilleberg, Ragne Sommer, Hele Kõrve, Kristi Hallik, Peeter Kalmet, Ragnar Leover, Merle Zimmer ning Piret Nilsson.

Aitäh kõigile tunnustatud lapsevanematele, et hoolite ja olete eeskujuks!

Foto: Toomas Uibo