Suurepärased tulemused bioloogiaolümpiaadi piirkonnavoorust

19. jaanuaril 2024 toimus bioloogiaolümpiaadi piirkonnavoor. Harjumaal osales 56 gümnasisti, meie koolist 9 õpilast. Ülesanded olid 10.- 12. klassile samad, seega noorematele vastata märksa raskemad – pole paljusid teemasid koolis tavakursustes veel õpitud. Olümpiaadi ainestik on väga lai, ulatudes molekulaar- ja rakubioloogiast evolutsiooni, ökoloogia, füsioloogia, botaanika ja zooloogia ning mikrobioloogiani.

Meie kooli 11. klassi õpilased näitasid suurepäraseid teadmisi:
I koht Joonas Rohtla
III koht Mihkel Rohtla
Noormehed on kutsutud ka vabariiklikusse lõppvooru.

Esirinnas, väga heade tulemustega olid veel: Elisabeth Hinno, Eneli Tender, Anni Annus, Inger Uutsalu, Kert Adams, Paul Kang ja Konrad Uuselu.

Suur tänu õpetajad Helina Ailt ja Sille Olvi, kes olete oma tööga motiveerinud, innustanud ja toetanud õpilasi bioloogiaolümpiaadil osalema.

Kool tänab kõiki osalejaid ja on teie üle uhke!