Särav vilistlane Taavi Puuorg

Frank Events ja seiklusfirma 360 KRAADI partner

Sel õppeaastal tähistab Saku Gümnaasium 90. sünnipäeva. Juubeliaasta esmaspäevadel tutvustame meie kooli silmapaistvamaid vilistlasi.

Palun kirjeldage ühte eredat mälestust Saku Gümnaasiumis õppimise ajast

Minu üks eredamaid mälestusi on kooli esindamine spordivõistlustel. Oli see jalgpall, võrkpall, korvpall, kergejõustik, suusatamine vms, siis kogu aeg sattusin ka mina võistkonda, kes läks kooli esindama. Tagantjärele tuleb tõdeda, et nende võimaluste üle tasub tänulik olla. Igalt võistluselt sain väärt kogemusi, elamusi ja seiklusi, mis on pikalt meelde jäänud. Eredalt on ka meeles füüsika-, keemia- ja matemaatikatunnid koos õpetajatega. Kindlasti tasub mainida muusikatunde. Siiamaani imestan, et mind laulukoori kutsuti: viisipidamine on tänaseni üks keerulisemaid asju, mida olen pidanud tegema. Ju siis õpetaja arvas, et ehk mõne ime läbi saab see noormees veel enne lõpetamist laulmise selgeks. Aga ei, see õpe kestab veel. Ja tagatipuks ei lähe meelest arvutitunnid, kus õpetaja Rinne jagas klaviatuuride kohale isevalmistatud pappkarbid, kuhu läksid käed sisse. Eks seda kõike selleks, et õppida klaviatuuri nägemata tähti trükkima. Nüüd tagasi vaadates saan aru kõikidest õpetamise nüanssidest, mis tol ajal tundusid ebaõiglased. Aastaid kirjandusetundides kolmesid saada tundus nii ebaaus, aga kui kuulsin lõpuks, et see on minu ettevalmistuseks lõpukirjandiks, siis sain aru, et see oli tegelikult väga kaval lüke. Mul on tõesti hea meel, et olen õppinud Saku Gümnaasiumis ja just nende õpetajatega. Suur-suur tänu kõikidele õpetajatele!