Saku Gümnaasiumile suurvõit Eesti Koolinoorte Meistrivõistlustelt mälumängus 2022

2022. aasta Eesti Koolinoorte Meistrivõistlused mälumängus toimusid pilootprojektina veebipõhiselt 31. mail.

Meie koolist osales kolm võistkonda (üks gümnaasiumist ja ka põhikooli astmest).

Seekordse mälumängu paremusjärjestus on:

1.-2. koht 28 punktiga – Saku Gümnaasium, 12.HU võistkond koosseisus Mart Nael, Henry Grünberg, Henry Hunt, Martin Višnevski.

1.-2. koht samuti 28 punktiga  – Hugo Treffneri Gümnaasium, 11.d võistkond.

3. koht 27 punktiga – Nõo Reaalgümnaasium, 11.klassi võistkond.

Põhikooli 8.c klassi võistkond koosseisus  Robin Seaver, Tristan Tomingas, Gerda Triin Untera, Marileen Valgma jäid 21 punktiga jagama 2.-7. kohta. Võitjad saavutasid ainult ühe punkti rohkem.

8.d klassi võistkond koosseisus Iris Vühner, Inger Uustalu, Victoria Saareoja, Getrin Tereping saavutasid 20 punktiga  8.-12. koha.

Palju õnne võitjatele! Palju õnne kõikidele tublidele õpilastele!

Tänan ka kõikide õpilaste vanemaid!

Kersti Vissov, geograafiaõpetaja