Saku Gümnaasiumi jõulukontsert pakkus tõelise elamuse

19. detsembri õhtul täitus Saku Gümnaasiumi põhikooli maja sadade vanemate, õpilaste ja kogukonna liikmetega. Toimus selleaastane Saku Gümnaasiumi jõulukontsert, mille raames astus avale üle 200 meie kooli 1.-12. klassi õpilase. Sel korral jutustasid nad laulude, tantsude ja liikumistega jõulukiire perekonna lugu.

Meie kooli vahvad koorid – mudilaskoor, poistekoor, lastekoor, neidude koor ja muusikalikoor, täitsid saali helisevate lauludega.

1.,2.,3.,4. klasside ja gümnaasiumiastme rahvatantsurühmad joonistasid lavale kauneid tantsumustreid.

Erinevate kollektiivide numbrid aitas punase joonena loo raamides hoida meie draamatrupp.

Täname kõiki kontserdil osalenud lapsi ja noori! Laval nähtu ja kuuldu näitas taaskord, et Saku Gümnaasiumis õpivad Meil on imelised noored, kes annavad laval endast alati parima ja oskavad seejuures kõike ka nautida. Tulemuseks tõeline elamus ja mõnus jõulutunne.

Suur-suur tänu noorte juhendajatele – Inga Nurme, Diana Põld, Marje Kaselaid, Anni Ulmas, Kersti Ulmas ja Piret Kaare.

Kontserdi eel tegutses ka heategevuslik jõulukohvik, kus õpetajad Evelin Jauk ja Mare Maalma koos õpilastega andsid kontserdi külastajatele võimaluse maitsta õpilaste, õpetajate ja vanemate poolt valmistatud hõrgutisi. Aitäh eestvedajatele! Heategevusliku kohviku raames koguti annetajate abil 1000 eurot, mis annetatakse sel korral Tallinna Naiste Tugikeskusele.

Saku Gümnaasiumi 2023. aasta jõulukontsert on järelvaadatav siit.