Rakett69 õpihuvilaagrid Saku Gümnaasiumis

39 nutikat ja särasilmset õpilast võtsid sel suvel osa Rakett69 õpihuvilaagritest. Koostöös AHHAA ja Rakett69 teadusstuudiotega viidi Saku Gümnaasiumis läbi sel suvel kaks laagrit 5.-8. klassi õpilastele. Kolmepäevaste laagrite jooksul keskenduti kolmele erinevale teemale: loodusnähtused, spioonid-ülisalajane ja inseneeria. Õpilaste lemmikuteks osutusid inseneeriaalased ülesanded. Lisaks praktiliste ülesannete lahendamisele said õpilased harjutada koostööd, üksteisega arvestamist ning meeskondade kaptenid said kogemuse võrra rikkamaks meeskonna juhtimisel. Võeti aega ka mängimiseks ning muudeks toredateks tegevusteks, et kaasõpilastega tuttavamaks saada ja seltskonda nautida.

Rakett69 laagreid korraldatakse üle kogu Eesti. 2023. aastaks on välja koolitatud 427 juhendajat, kes on korraldanud 870 laagrit. Kokku on laagrites osalenud umbes 13 646 last. 2022/23 õppeaastal oli Rakett69 laagri juhendajaks Saku Gümnaasiumis Edlin Ukkivi.