Rahvastepalli võistlus Harjumaa 5.klassi poistele

2.novembril oli Saku valla spordikeskuses väga tihe võistluspäev. Toimusid Harjumaa 5. klassi poiste rahvastepalli võistlused. Kokku osales 32 võistkonda ning meie Saku Gümnaasium oli esindatud kahe tiimiga. Poistega tegime eelnevalt vaheajal kaks trenni ning päev enne võistlusi ühe trenni. Kokkumängu saab muidugi alati paremini teha. Võistluspinge ja kogemus on alati midagi muud, kui treening.

Saku Gümnaasiumi I võistkond saavutas väga tubli VI koha ja võistkond koosnes järgnevatest õpilastest:
1 Stefan Tuisk, 5a
2 Markus Leet, 5a
3 Reio Otsepp, 5b
4 Linnart Puström, 5e
5 Raiko Tereping, 5b
6 Robin-Sebastian Voogla, 5b
7 Theodor Pruul, 5e
8 Steven Sumberg, 5d
9 Rasko Mill, 5a

Saku Gümnaasiumi II võistkond saavutas väga tubli X koha ja võistkond koosnes järgnevatest õpilastest:
1 Mathias Luht, 5d