Õpilaspiletite kehtivustähtaja pikendamine

Hea 4.-9. klassi lapsevanem

Meil on häid uudiseid õpilaspileti teemal. Leidsime lahenduse, mis võimaldab jätkata kehtivuse kaotanud õpilaspiletite kasutamist. Kõigi kehtivuse kaotanud õpilaspiletite kehtivuse tähtaega on pikendatud. See tähendab, et ka kehtivuse kaotanud õpilaspilet peab nüüd taas toimima tavapärasel moel nii ühistranspordis kui koolis hommikusöögi ja pikapäevarühma toitlustuse puhul.

Kehtivuse kaotanud õpilaspiletitele on kooli poolt tellitud kasutustähtaega pikendavad kleepsud, mille saab hiljemalt reedest, 10. septembrist kätte klassijuhatajate käest. Seega jälgige palun, et õpilasel oleks õpilaspilet kaasas.

Nendele, kes jõudsid juba tellida uued õpilaspiletid, saavad need kätte Saku Gümnaasiumi põhikooli majas (Tallinna maantee 10, Saku) asuvast kantseleist. Kättesaamise võimalusest teavitatakse eraldi.

Jätkuvalt kehtib tavapärane kord õpilaspileti/dublikaadi tellimiseks kui õpilaspilet on kadunud, katki või seda pole. Selleks tuleb täita vastav tellimise vorm https://saku.edu.ee/koolielu/opilaspilet/