Kooli muusikal 2024 “Suurim showmees”

10.-12. aprillil saime Saku Gümnaasiumis taaskord nautida tõelist imet. Lavale jõudis Saku Gümnaasiumi muusikal “Suurim showmees”. Kokku neli imeilusat, südamesse minevat, meisterlikku ja ülimalt positiivseid elamusi pakkunud etendust. Kui noortes on nii palju tahet, väge, julgust ja andekust ning neile on võimaldatud päriseluline väljund, siis juhtuvad imed. Imed, mis puudutavad sadu südameid ning jäävad pikaks ajaks meelde. Aitäh erakordsete elamuste pakkumise eest kõigile muusikali peaosalistele, show- ja tantsutrupi liikmetele, Saku Gümnaasiumi muusikalikoorile ja grimmi tiimile! Tänu sellele võimalustele sai enam kui 50 meie kooli gümnasisti realiseerida oma unistuse.

Selliste imede taga on alati pühendunud ja andekad inimesed. Meie loome- ja korraldustiim koosseisus Piret Kaare, Inga Nurme ja Kersti Ulmas ning neile alati toeks olev Aare Ulmas. Südamlik tänu teile muusikali “Suur showmees” ettevalmistamise ja lavaletoomise eest! Tegite nooretega imetlusväärset tööd ja täitsite sellega kümnete noorte unistuse!

Suur-suur tänu ka muusikali kohviku eestvedamise eest õpetaja Evelin Jauk! Aitäh olulise toetava panuse eest ka õpetaja Monika Kirsipuu ja kõik kohviku õnnestumisse panustanud õpilased. Kohvik oli suurepäraselt korraldatud, toidud maitsvad ja teenindus suurepärane. Tänu ka kõigile enam kui neljakümnele koolipere liikmele, kes tõid kohvikusse vajaminevaid asju!

Aitäh helitehnilise toe eest Alari Volf. Super töö tegi valgustus- ja fonokunstik Toomas Ulmas. Videograaf Oliver Vilba ja tema tiimi poolt tehtud imelist tulemust loodame näha õige pea valmiva video kujul.

Majandusjuhataja Katrin Sepp, kogukonnajuht Tiiu Penter, IT-juht Kaspar Kiltmaa, kõik saali kokku- ja lahkutõstmisse panustanud õpilased ja veel kümned inimesed, kes selle aasta muusikali õnnestumisse erineval moel abikäe osutasid. Aitäh ka kõigile teile!

Soovime muusikali loome- ja korraldustiimile ikka indu, inspiratsiooni ja palju positiivset energiat! Jääme suure põnevusega ootama järgmist Saku Gümnaasiumi muusikali.