Kolme klassi ühine jõuluheategu vanuritele

Jõulud on andmise aeg!

Saku gümnaasiumi 2.c, 2.e ja 2.g otsustasid sel aastal teha jõulude ajal ühise heateo. Arutati, kellele ja kuidasteha. Lõpuks jõuti ühisele otsusele, et panustatakse vanuritele, kes on oma elus juba palju kogenud, nüüd on oma peredest eemal ja igatsevad laste rõõmu. Otsustati teha heategu Ihasalu pansionaadi elanikele.

Vanurid said oma kingitused kätte 23.detsembril. Neile väga meeldis ja nautisid nii kaarte, torti kui kontserti! Hea on teha head!

Aitäh, õpetajad Ketter Heinmaa, Erle Mehine, Kati Tuulis ja Pille Pedak!

Kauneid jõule!