Kokkuvõte 1.kooliastme spordinädalast

26.-30. septembrini toimus meie koolis spordinädal

Mida tehti esimeses kooliastmes?

1.klassidele toimus teist aastat järjest õunajooks. Õpilased olid väga rahul oma jooksuga ja tasuks saadud õun ja õunadiplom tõstsid suunurgad üles – kõik said raja läbitud ja eduelamus oli tagatud.

Lisaks oli võimalus minna klassiga matkama või seiklusrajale – seda kasutasid mitmed klassid. Ka 2.-3. klassi õpilastel oli matk üheks toredaks võimaluseks, mida tehti. Matkal sai teha erinevaid võistlusi, loodusviktoriinis osaleda, piknikku pidada, märgata ümbritsevat. Lisaks tegid 2.-3.klassid ujumistunnis võiduujumist, staadionil teatejookse ja võimlas rahvastepalli turniiri.

Eraldi kiitus ka vanemate klasside õpilastele (ning nende õpetajale – Märt Raamile), kes olid rahvastepallis kohtunikud! Oli vahva ja sujuv spordinädal! Suur aitäh kõikidele osalejatele ja õpetajatele!