Isadepäev I kooliastmes

11.novembril oli I kooliastme õpilaste isadel ja vanaisadel imeline võimalus anda koolis oma lastele (või lastelastele) tunde. Isasid ja vanaisasid oli kohal üle 40. Ühes klassis suisa 19 isa, sest nad tulid laste esinemist kuulama ja kingitusi vastu võtma. Tunde viidi läbi erinevalt.

Mõned klassid said teada, kuidas teed valmivad ja kui palju nende ehitamiseks raha kulub. Oma käega oli võimalik katsuda asfalti ja erineva suurusega killustiku tükikesi. Saadi teada, kui palju toredaid matkamise ja looduses liikumise võimalusi Eestis tegelikult on. Õpiti tundma huvitavaid fakte maailma loomade kohta, saadi kappi ehitada, õpiti jootma. Lapsed said teada, kuidas sisekaitseakadeemias kadetid virtuaalreaalsuse prillidega õpivad hädaohu korral õigesti käituma. Lisaks palju muud.

Lapsed said tunnis aktiivselt kaasa lüüa ja isside õpetamist nautida. Vahva oli ka see, et osades VEPA klassides said issid õpilastelt tänuks kiidud. Oli üks väga äge päev!

Aitäh isadele ja vanaisadele, kes laste päeva eriliseks tegid!