III koht õpilasleiutajate riiklikult konkursilt

Meie kooli noor leiutaja Kirsi Kõrve 3.c klassist saavutas Eesti Teadusagentuuri poolt korraldatud õpilasleiutajate riiklikul konkursil 1. kooliastme kategoorias kõrge III koha.

Õpilasleiutajate riikliku konkursi eesmärk on väärtustada teadus- ja arendustegevust ning innovatsiooni õpilaskonnas, stimuleerida õpilaste aktiivsust teadus- ja arendustegevuse ning innovatsiooni alal ning avaldada tunnustust väljapaistvaid tulemusi saavutanud õpilastele ja õpilaskollektiividele, nende juhendajatele ja õpetajatele ning koolidele.

Sellel aastal osales konkursil kokku 508 noort leiutajat 396 ideega. Osalejaid oli üle Eesti kokku 95 koolist, lasteaiast ja huvikoolist. Kõigist noortest leiutajatest olid 270 tüdrukud ja 238 poisid. Preemiad andis üle Eesti Vabariigi president Alar Karis.

Õnnitleme noort leiutajat Kirsit, tema vanemaid ning juhendajana õpetajat Eleri Troskat.

Video Kirsi võidutööst: