Harjumaa koolide finaalvõistlus 8.-9.klassi poistele

Täna (16.11.2022) toimus Saku valla spordikeskuses Harjumaa koolide korvpalli finaalvõistlus 8.-9. klassi poistele. Kokku osales finaalvõistlusel kuus võistkonda, kes olid jaotatud kahte alagruppi. Meie kool oli alagrupis koos Keila Kooli ja Viimsi Kooliga. Esimeses mängus alistasime Keila tasavägises mängus tulemusega 26:24 aga teise mängu kaotasime Viimsi vastu tulemusega 23:26 . Kuna Keila võitis Viimsit suurelt 45:27, siis meile algrupis 2. koht.

Poolfinaalis tuli meile vastu Haabneeme Kool, kelle alistasime tulemusega 34:15 . Finaalis tuli taas vastu tugev Keila Kool ning mäng oli väga põnev. Minut enne lõppu olime ees kaheksa punktiga aga vastased tabasid valusaid kolmeseid ning viimane rünnak hakkas viigiseisul 33:33 . Lõpusekundite “virr-varris” jõudis pall Hans Holgerile, kes tabas koos sireeniga kolmese ning Harjumaa meistritiitel meile tulemusega 36:33! Palju, palju õnne Saku Gümnaasiumi korvpallivõistkond!

Häälekalt elas finaalmängul kaasa ka meie koolijuht Keit Fomotškin, kes andis poistele autasustamisel ka medalid kaela!

Saku Gümnaasiumi 8.-9. klassi korvpallivõistkonda kuulusid Kaur Kennerth Tomann, Hans Holger Hallikivi, Egert Jurin, Tristan Sokolov, Arthur Künnapuu, Arthur Kukkur, Mathias Merilai, Mattias Vardja, Sepo Kalmet, Marcos Johann Leiter. Treener/õpetajana juhendas poisse Märt Raam.

Suured tänud kõigile, kes käisid meile kaasa elamas! Saku Gümnaasium on sportlik kool!!!

Täpsemad tulemused: http://www.harjusport.ee/kalender/225

Fotod: Artur Jurin