Harjumaa 8.-9. klassi poiste koolidevahelise korvpallivõistluste finaalturniir

Täna, 15.novembril, toimus Harjumaa 8.-9. klassi poiste koolidevahelise korvpallivõistluste finaalturniir Saku valla spordikeskuses. Kokku osales finaalturniiril kuus kooli, kes olid eelneva alagrupiturniiriga pääse välja võidelnud. Saku gümnaasiumil tulid täna alagrupis vastu Viimsi Kool ja Haabneeme Kool. Esmalt alistasime Viimsi Kooli võistkonna tulemusega 26:23 . Olime poolajal kümne silmaga ees aga lasime lõpus vastased lähemale. Sama stsenaarium oli ka Haabneeme Kooli vastu, keda alistasime samuti põnevas mängus tulemusega 24:21. Edasi tuli meile poolfinaalis vastu Kiili Gümnaasiumi tiim, kellest saime jagu 29:21 . Finaalis tuli taas vastu meile Viimsi Kool, kes alistas oma poolfinaalis Saue Kooli tulemusega 26:25 . Finaalis saime taas kindla kümne punktilise algedu aga vastased tabasid lõpuminutitel paar kolmepunktiviset. Võit siiski meile tulemusega 32:27 . Teine koht Viimsi Koolile, 3. koht Kiili Gümnaasiumile ja 4. koht Saue Koolile. Tulemused ja info: http://www.harjusport.ee/kalender/286 .

Kõik poisid mängisid väga tublilt ning olid auga oma kooli eest väljas. Tõelised “spordimehed”. Õpetajale on samuti jäänud meelde kooli võistlused, kus alati ka klassikaaslased käisid mänge vaatamas ning võistluspinge oli alati meeldiv.

Võidukasse Saku gümnaasiumi võistkonda kuulusid pildil alt paremalt: Karl Vahenõmm, Arthur Künnapuu, Mathias Merilai, Mattias Vardja, Egert Jurin. Ülevalt paremalt: Arthur Kukkur, Sepo Kalmet, Armin Rõuk, Tristan Sokolov, Stenver Põder ja õpetaja Märt Raam.

Edasi on Saku Gümnaasiumi võistkonnal oodata ka Eesti Koolispordiliidu 9. klasside võistlust, kus osalevad koolid üle Eesti. See toimub tavaliselt kevadel. Suured tänud kõigile, kes käisid meile täna kaasa elamas tundide ja vahetunni ajal!