Gümnasistide võrkpalliturniir 17. märtsil

Reedel, 17. märtsil, toimus Saku Spordikeskuses meie kooli gümnasistidele võrkpalliturniir, mille korraldajateks olid praktilise töö raames abituriendid Kristina Aasa ja Liisa Siimann. Klasside ühistunde saavutamiseks moodustasid osavõtjad segavõistkonnad.

Iga klass pani välja oma võistkonna. Turniiri võitis G11-3 klassi võistkond. Teise koha sai G10-3 klassi võistkond ning kolmanda koha 12R klassi võistkond.

Kogu üritus oli tänu rohkele osavõtule meeleolukas ja korraldajate õnnestus korraldajate sõnul väga hästi.

Kristina ja Liisa tänavad oma imelist juhendajat Kelli Välbat. Samuti Saku Gümnaasiumi koolijuhti Keit Fomotškini ning õppejuht Merike Toompärgi, kes igati vastu tulid ja abiks olid. Täname ka fotograafi ja helimeest Toomas Ulmast ning fotograaf Anni Finglingut.

Suur tänu ka kohtunikele, kelleks olid Anni Annus, Mirell Lohk, Rasmus Loorpuu ja Aliise-Marie Tamme.

Eriline tänu suurepärastele sponsoritele, kelle abiga saadi osalejatele auhindu jagada. Sponsoriteks olid Eesti Võrkpalli Liit, Saku Õlletehas, Saku Pizzakiosk, Saku Läte ja Saku Valla Spordikeskus.

Suur tänu osavõtjatele ja kaasaelajatele! Loodetavasti saab gümnaasiumiastme võrkpalliturniirist iga-aastane oodatud sündmus.