Gümnasistid osalesid informaatikaviktoriinis KOBRAS

Kobras on üldhariduskoolide õpilastele mõeldud informaatikaviktoriin, mille teemaderingi mahuvad küsimused arvutite riist- ja tarkvarast, turvalisusest, arvutieetikast, arvutus- ja sidetehnika ajaloost, arvutitega seotud matemaatikast, loogikast ning informatsiooni mõistmisest ja tõlgendamisest üldisemalt. Viktoriini korraldatakse  50 riigis, kus esimeses voorus osaleb kokku üle kahe miljoni õpilase. Eestis toimub võistlus kolmes vanuserühmas: benjaminid (6. – 8. klass), juuniorid (9. – 10. klass) ja seeniorid (11. – 12. klass).

Veebikeskkonnas peetavas I voorus võistles juunioride klassis 737 noort, nende seas ka meie koolist 45 10. klasside õpilast. Meie kooli  gümnasistidest parima, üldjärjestuses 7. tulemuse, saavutas  10. RE õpilane Jaak Krusell.

Seenioride klassis võistles 452 noort, meie koolist 17 gümnasisti.

I vooru tulemuste põhjal kutsutakse iga rühma parimad Tartusse viktoriini II vooru (ehk finaalvõistlusele) ja huvipäevale.

Õpilasi juhendas ja toetas informaatikaõpetaja Jaan Sillakivi.

Täname kooli esindanud õpilasi ja nende juhendajat.