Etluskonkurss

Emakeelenädala raames toimus 16.märtsil meie koolis algklasside etluskonkurss. Etluskonkursi eesmärgiks on suurendada 1.-3.klasside õpilaste seas huvi luule vastu ning anda võimalus õpilasel teiste ees esineda.
Selleaastane etluskonkursil tema oli “Mõeldes suvisele laulu-ja tantsuoeole”.

Kooli etluskonkursil kõigi vahvate luuletuselugejate seast osutusid parimateks etlejateks Marie Allas 1.b klassist, Mirtel Inno 2.a klassist ja Emma Loreen Toiger 3.b klassist. Nemad said ka võimaluse esindada meie kooli maakondlikul etluskonkursil.

Teisipäeval 4.aprillil toimuski Loo koolis maakondlik etluskonkurss 1.-3.klasssidele, kus lapsed said end proovile panna teiste koolide parimate etlejate tugevas konkurentsis. Kõik meie kooli esindanud õpilased olid väga tublid ja julged ning jõudsid ka esikolmikusse.

Suurepärase tulemuse ja maakondliku 2. koha said oma vanuseklassides Marie Allas ja Emma Loreen Toiger ning 3.koha sai Mirtel Inno.

Palju õnne!