6.-7. klassi poisid Harjumaa koolidevahelistel meistrivõistlustel

Taaskord on rõõmusõnumeid spordirindelt! Saku Gümnaasiumi 6.-7. klasside poiste korvpallivõistkond saavutas Harjumaa koolidevahelistel meistrivõistlustel väga tubli 3.koha.

Kokku osales Keila Tervisekeskuses toimunud finaalturniiril kuus tugevamat võistkonda, kes olid jaotatud kahte alagruppi. Eelmisel nädalal alustas kolmes alagrupis kokku 18 võistkonda.

Esimeses mängus kaotasime Kiili Gümnaasiumi esindusele tulemusega 21:33. Päeva teises mängus olime korvide-vaeses mängus paremad Jüri Gümnaasiumist tulemusega 10:7. Kaks paremat võistkonda said edasi poolfinaali ning meile tuli vastu võõrustaja Keila Kooli võistkond. Oli väga põnev heitlus aga lõpus siiski tunnistasime Keila poiste paremust tulemusega 16:21. Kolmanda koha mängus suutsime olla paremad Viimsi Koolist tulemusega 20:18 .

Kokkuvõttes olid meil väga kasulikud ja tugevad mängud. Pingutuse ja võitluse eest saavutati väga tubli 3. koht. Saku Gümnaasiumi võistkonda kuulusid pildil alt vasakult: Gregor Konsap, Gregor Riimand, Jan Marten Olop, Mark Roos, Kaspar Hoppenstiel. Üleval vasakult seisavad Ott Kuusk, Otis Mäeots, Kristof Teekivi, Martin Kotkas, Sten Ander Kogermann ja õpetaja Märt Raam.