4. klasside rahvastepalli võistlused

28. septembril toimusid spordinädala raames 4. klasside rahvastepalli võistlused. Päev oli täis emotsioone ning kõik võistlejad pingutasid ja andsid endast parima.

Tüdrukute arvestuses tuli võitjaks 4d klass, kes finaalis alistas geimidega 2:0 4b klassi. 4d klassi võistkonda kuulusid Demi Milvek, Mariette Kattai, Meribel Leet, Grit Nagel, Anette Almiste, Mariel Pajo, Mia-Mirell Laumets ja Anni Pentinen. 4b klassi võistkonda kuulusid Melanie Palmiste, Marii Tarlap, Nora Linda Lelle, Gristabel Pihelgas, Emma Loreen Toiger, Karita Uuselu, Helin Eliise Risti ja Sandra Kirillov.

Kolmanda koha saavutanud 4a võistkond alistas otsustavas mängus 4c tiimi tulemusega 2:0 . 4e tüdrukute tiimi kuulusid: Aurora Medina Loreen Müür, Iti Ilisson, Estella Laas, Grete Maria Lyra, Mirtel Sell, Marie Laanemäe, Grete Antsmäe ja Lisandra Marii Zilensk. Tubli 5. koha saavutas 4e võistkond.

Poiste arvestuses tuli võitjaks samuti 4d klass, kes alistas finaalis tulemusega 2:0 4b tiimi. 4d klassi tiimi kuulusid Andreas Aas, Oskar Makstin, Mattias Jõendi, Theodor Kiviväli, Kaspar Kärt, Jan Stuknin, Treven Torniainen ja Andreas Lepp. Teise koha saavutanud 4b klassi tiimi kuulusid Frederik Viisel, Mathias Vetka, Klen Espen Endi, Kevin Preobraženski, Jakob Kink, Ants Piip, Harry Reimand ja Remy Lindeberg.

Kolmanda koha saavutanud 4a võistkond alistas otsustavas mängus 4c klassi tiimi tulemusega 2:1 . 4a klassi tiimi kuulusid Jasper Kaiva, Jasper Adusoo, Jako Tenisson, Sander Zilensk, Hans Hendrik Orav, Uku Marten Leemet, Villem Meresmaa, Ronald Kruuse, Karl Cramer ja Ronald Kruuse. Viienda koha saavutas tubli 4e klassi võistkond.

Suured tänud kohtunikele Rasmus Hoppenstiel, Arthur Künnapuu, Roben Tõnumaa ja Tarvi Tuisk. Täname klassijuhatajaid, kes käisid oma õpilastele kaasa elamas! Oli tore võistluspäev!