3. koht Harjumaa koolinoorte MV–tel võrkpallis

Taaskord võib uhkust tunda Saku Gümnaasiumi õpilaste ja õpetajate üle, sest kolmapäeval Kiilis toimunud Harjumaa koolinoorte MV –tel võrkpallis 7 – 9 poiste hulgas, tõid meie noormehed 18-ne meeskonna seast koju 3. koha pronksivärvi medalid. Koosseisus Mihkel Kitvel, Aari Annus, Uku Jõeleht, Kenneth Kallasmaa, Robin Kruuse, Georg Ratas ja Kermo Kand. Meid edestasid ainult Kiili ja Jüri Gümnaasium, kelle seas olid valdavalt ülekaalus võrkpalli trennides käivad noormehed. Seetõttu see pronksmedal tundus seekord eriti magus, sest meie satsi kutid tulid otse korvpallitrennist. Mängud mängiti 2 geimi võiduni ja 15 – punktini. Viigi korral kolmas geim äkksurma 11- punktini. Nii ka läks meil kolmanda ja neljanda koha mängus, kus kaotusseisust Haabneeme vastu tulime lõpuks välja võitjatena kolmanda geimi võiduga 11 : 9. Võib öelda,et päev andis välja korraliku tööpäeva mõõdu, sest võistlused algasid meie esimese mänguga kell 9.00 ja autasustamine alles 15.15. Õpetajana võin kinnitada, et ka minu südamelöögid käisid täitsa punases ära, sest emotsioonid ja pinge oli ikka võimas, mida noormehed oma mängudega suutsid luua. Tuleb neile au anda, sest lisaks heale sooritusele võrkpallis tundus mulle ka, et meie Saku noormehed olid oma käitumises ühed eeskujulikumad, pean silmas just spordimehelikku käitumist ja üldist võistkonna moraali võistluskeskuses. Sügav kummardus taaskord noormeeste õpetajatele ning noormeestele endile, kes said taas ellu kaasa ühe hindamatu kogemuse.

Õpetaja Valmar