3.klassi õpilaste mõõduvõtt inglise keeles

Reedel 27.jaaanuaril toimus Kurtna koolis maakondlik õpilasüritus “A-MAZ-ING English” 3. kl, kus igast koolist olid odatud kolmeliikmelised võistkonnad eakaaslastega mõõtu võtma inglise keele oskuste osas. Saku Gümnaasiumi esindasid Mia Melanie Medina 3.d klassist, Jakob Kink 3.b klassist ja Johan Hansman 3.c klassist.

Õpilastel tuli lahendada 13 väga eriilmelist ülesannet, vaja läks nii laialdast sõnavara, eneseväljendusoskust, tähelepanu, kiirust kui ka tähelepanelikku kuulamisoskust. Kuna ülesanded olid kohati väga mängulised, oli oluline ka see, millise mängustrateegia õpilased valisid. Õpilased näitasid üles suurepärast keeleoskust ja suutlikkust koos lahendusi leida.

Päeva lõpuks auhinnati meie kooli õpilasi eriauhinnaga: lahendati veatult ja kõige kiiremini ülesanne, mis koraldaja sõnul oli kõige keerulisem, nõudis väga head keeleoskust ja muinasjuttude tundmist.

Suur tänu ja kiitus vahvatele inglise keele tundjatele!