Saku Gümnaasiumi talvine spordipäev – 29. jaanuaril! ❄️

Sel aastal tähistame talvist spordipäeva 29. jaanuaril, pakkudes õpilastele erinevaid võimalusi sportlikuks ja aktiivseks päevaks.

Mõned klassid on otsustanud veeta päeva looduses – osad suunduvad Kuutsemäele mäesuusatama, teised naudivad uisutamist Nõmmel või Telliskivis ning on ka neid, kes valivad talvise matka, et avastada kaunist talvist maastikku.

Mitmed klassid veedavad spordipäeva koolis, kus meie liikumisõpetajad korraldavad põnevaid ja sportlikke tegevusi, et kõik saaksid liikuda ja lustida. Lisaks alustame ühiselt olümpiamelu loomisega – valmivad riike tutvustavad stendid, mis annavad hoogu meie spordivaimule.

Soovime kõigile rõõmu liikumisest ning loodame, et ilmataat kingib meile selleks päevaks piisavalt lund ja mõnusat talveilma! ☃️❄️